Gratis

Optometrist

ALFA & OCULUS MEDICAL SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari in cadrul clinicii;
  • ​Diploma de licenta in optometrie / postliceala/ curs tehnician optometrist;
  • Experienta in domeniul optometric, de preferat intr-o optica medicala sau cabinet oftalmologic;
  • Abilitati bune de comunicare si interactionare cu clientii cu capacitatea de a oferi consultanta personalizata;
  • Etica si integritate fata de pacienti in conformitate cu standardele din domeniul medical;
  • ​Lucru in echipa;
  • Mentinerea relatiilor cu furnizori, efectuarea proceselor de achizitie.

Descrierea jobului

  • Consult optometric
  • Mentinerea relatiilor cu furnizori, efectuarea proceselor de achizitie
  • Consultarea clientilor in alegerea ramelor și lentilelor
  • Gestiunea magazinului online

Descrierea companiei

Oftalmologie de înaltă precizie și calitate.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024