Gratis

OPTOMETRIST/OPTICIAN

OPTIMODA PREST SRL

Candidatul Ideal

Cautam persoane dinamice, serioase, cu spirit de initiativa.
  • Experienta in domeniul optometriei;
  • Orientate spre invatare, cu initiativa si capacitate de analiza;
  • Excelente abilitati de comunicare, interrelationare;
  • Studii medii/superioare;
  • Cunostinte PC;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Efectuarea consultatiilor optometrice;
  • Prescrierea si indrumarea pacientului catre alegerea lentilelor in functie de nevoile lor;

Beneficii: ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂
  • Pachet salarial motivant, bonusuri lunare;
  • Weekend-urile sunt ale tale!
  • Oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei;
  • O echipa dinamica si motivata;

S.C. Optimoda Prest S.R.L. deţine magazine de optică medicală in judetul Bacau si Vrancea. Primul magazin Optimoda fost deschis în anul 2004 în Bacau. Optimoda este un brand care reuneste sub acelasi acoperis moda si optica medicala. Se defineste prin servicii optice high class, preturi competitive si o multitudine de branduri renumite. La Optimoda poti gasi atat ochelari de soare, cat si rame optice si lentile de contact. Misiunea Optimoda este de a oferi cele mai bune servicii şi soluţii în domeniul opticii. Experienţa Optimoda înseamnă un colectiv profesionist, produse de calitate cu preţuri juste, ce sunt prezentate într-un mediu plăcut.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024