Gratis

Optometrist manager / Optometrist / Consilier Vanzari

Terra Optic Group
4 poziții

Candidatul Ideal

Angajam Optometrist cu Studii de specialitate OPTOMETRIST
- Aviz de libera practica
- Cunostinte operare PC (Excell, Word)
- Profesionalism, organizare, abilitati bune de comunicare si exprimare
- Seriozitatate.

Descrierea jobului

- Examinarea pacienţilor cu acuitate vizuală deficitară, prescrierea retetei de ochelari si a lentilelor de contact, acordarea consultaţiilor cu privire la utilizarea acestora
- Instruirea clientilor in utilizarea tehnicilor de corectie cu lentile aeriene si de contact
- Organizare la locul de munca
- Promovarea imaginii unitatii
- Planificarea activitatii
- Vanzarea serviciilor si produselor catre client
- Vanzarea produselor si serviciilor in magazinul de optica si oferirea de consultanta de specialitate clientilor in vederea alegerii produsului optic adecvat
- Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora

In 2018 Brandul Terra Optic s-a nascut in orasul Galati,din dorinta de a oferi comunitatii servicii oftalmologice de inalta calitate.

Curajul,ambitia si sustinerea pacientilor ne-au dat increderea ca suntem pe drumul performantei,contribuind la continua noastra dezvoltare prin puncta noi de activitate: Constanta(2019),Braila (2020) si multe alte proiecte in derulare.

Grupul detine cabinete in orasele : Galati , Braila, Tecuci, Constanta, Focsani , Brasov Si Bucuresti

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024