Gratis

Optometrist full-time (OpticalMed Galați)

OPTICALMED REIN S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Te invităm să faci parte din povestea OpticalMed - Galați!
Căutăm să integrăm în echipa noastră doi optometriști dedicați, gata să se alăture călătoriei noastre începută acum 5 ani.

Ești persoana potrivită dacă:
◉ Deții diplomă de optometrist
◉ Ai dorința de a învața
◉ Ai capacitatea să creezi conexiuni autentice cu ceilalți.
◉ Ai o doză infinită de răbdare și o atitudine pozitivă, esențiale în relația cu pacienții noștri.
◉ Vrei sa înveți să faci consultații pe o metodologie performantă si eficientă.
◉ Îți dorești o carieră pe termen lung în domeniul opticii medicale.

Descrierea jobului

Rolul tău în echipa noastră:
◉ Vei deveni specialistul vederii la OpticalMed prin efectuarea de consultații optometrice in fiecare zi,
◉ Vei fi ghidul pacienților în lumea ramelor și a lentilelor, oferindu-le consultanța de care au nevoie.
◉ Vei contribui activ la buna gestionare a cabinetului, asigurând o experiență fluidă și plăcută pentru fiecare pacient.

Ce îți oferim:
◉ Un pachet salarial competitiv, care reflectă valoarea adusă echipei noastre.
◉ Bonusuri de performanță care să-ți recunoască eforturile și dedicarea.
◉ Oportunități de dezvoltare profesională prin training-uri și cursuri specializate.
◉ Un mediu de lucru care promovează creșterea personală și profesională.
◉ Perspective de avansare pe postul de manager de cabinet.

De cinci ani, ne mândrim cu seriozitatea și angajamentul nostru de a oferi o vedere clara comunității nostre din Galați, punând mereu nevoile pacienților noștri pe primul loc. În acest timp, am crescut constant, iar acum suntem într-un moment cheie de dezvoltare.
Hai să creștem împreună, să învățăm unii de la alții și să continuăm să stabilim noi standarde în optometrie!

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024