OPTOMETRIST / CONSULTANT VANZARI

SC DORO IRIS SRL
1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čĹü´ŞĆ **Al─âtur─â-te Echipei Noastre ca Optometrist!** ­čĹü´ŞĆ

E╚Öti pasionat de ├«ngrijirea ochilor ╚Öi ├«╚Ťi place s─â lucrezi cu branduri de lux pentru ochelari? Atunci avem o oportunitate entuziasmant─â pentru tine!
Căutăm un optometrist entuziast și calificat să se alăture echipei noastre vibrante.
Ca parte a echipei noastre, nu doar c─â vei efectua examin─âri vizuale comprehensive ╚Öi vei oferi solu╚Ťii personalizate pentru clien╚Ťii no╚Ötri, dar vei avea ╚Öi ╚Öansa de a lucra cu ╚Öi de a recomanda cele mai fine produse pentru ochelari din industrie.

Candida╚Ťii ideali vor avea:
- O diplomă în Optometrie
- Experien╚Ť─â anterioar─â ├«ntr-un rol similar
- Abilit─â╚Ťi de comunicare ╚Öi de serviciu clien╚Ťi de top
- Cuno╚Ötin╚Ťe detaliate despre produsele Zeiss ╚Öi brandurile de lux asociate

Descrierea jobului

**Descrierea Jobului**

├Än calitate de Optometrist ├«n echipa noastr─â, vei avea un rol esen╚Ťial ├«n oferirea de servicii ╚Öi produse de optometrie de top clien╚Ťilor no╚Ötri. Vei lucra ├«ntr-un mediu antrenant ╚Öi dinamic, cu oportunitatea de a colabora cu partenerii no╚Ötri din domeniu

**Responsabilit─â╚Ťi**

1. Realizează teste complete pentru ochi și examinări vizuale.
2. Ofer─â solu╚Ťii personalizate pentru s─ân─âtatea vizual─â ╚Öi vederea clien╚Ťilor no╚Ötri.
3. Colaboreaz─â cu echipa pentru a recomanda cele mai bune produse de vedere ╚Öi ochelari pentru clien╚Ťii no╚Ötri.
4. Rămâne la curent cu cele mai recente tehnologii și produse de la Zeiss și de la brandurile noastre asociate.
5. Asigur─â un serviciu excelent pentru clien╚Ťi ╚Öi construie╚Öte rela╚Ťii puternice cu clien╚Ťii no╚Ötri.

**Beneficii**

1. **Salariu Competitiv:** Oferim un pachet salarial atractiv care este ├«n concordan╚Ť─â cu abilit─â╚Ťile ╚Öi experien╚Ťa ta.
2. **Dezvoltare Profesional─â:** Oferim oportunit─â╚Ťi pentru cre╚Öterea profesional─â continu─â. Ca partener al Zeiss, membrii echipei noastre au acces la cele mai recente tehnologii ╚Öi traininguri ├«n domeniul ├«ngrijirii ochilor.
3. **Suportul echipei:** Ve╚Ťi face parte dintr-o echip─â extrem de suportiv─â ╚Öi dinamic─â.
4. **Discounturi la produse:** Angaja╚Ťii se bucur─â de reduceri la produsele noastre pentru ochelari.

Așteptăm cu nerăbdare să auzim de la optometriști care împărtășesc pasiunea noastră pentru îngrijirea vederii și ochelarii de calitate. Dacă acesta ești tu, ne-ar plăcea să ne trimiti CV-ul tau si sa ne cunoastem.

Descrierea companiei

Optica Bucuresti

Cu o tradi╚Ťie de peste 20 de ani ├«n domeniu, ne m├óndrim cu un portofoliu variat de produse de calitate superioar─â, colabor├ónd cu branduri de calitate.

Misiunea noastr─â este de a oferi solu╚Ťii optice personalizate ╚Öi de ├«nalt─â calitate, contribuind astfel la ├«mbun─ât─â╚Ťirea vederii ╚Öi a calit─â╚Ťii vie╚Ťii clien╚Ťilor no╚Ötri. Echipa noastr─â de optometri╚Öti se str─âduie╚Öte s─â ofere cele mai bune servicii, utiliz├ónd cele mai recente tehnologii ├«n domeniu.

Angajamentul nostru fa╚Ť─â de excelen╚Ť─â se reflect─â ├«n aten╚Ťia pe care o acord─âm fiec─ârui client, oferind consultan╚Ť─â de specialitate ╚Öi asisten╚Ť─â personalizat─â ├«n alegerea solu╚Ťiilor optice care s─â r─âspund─â cel mai bine nevoilor sale.

Suntem m├óndri de mediul nostru de lucru prietenos ╚Öi inspira╚Ťional, care ├«ncurajeaz─â dezvoltarea profesional─â continu─â, inova╚Ťia ╚Öi colaborarea.

Publicat 7 Sept. 2023 Reactualizat 24 Sept. 2023 Expir─â 7 Oct. 2023