Gratis

Optometrist / Consilier vanzari (Bacau )

OPTOCENTRU MED SRL

Candidatul Ideal

Clinica Ideal Optic Medical din Bacau angajează Optometrist/Consilier vanzari!

Viitorul coleg/ă este ideal să-și dorească să facă performanță și să se simtă împlinit/ă alături de restul echipei, oameni frumoși.
Nu facem rabat de la calitate și întotdeuna empatizăm cu cei care ne trec pragul. Mulțumirea lor, fericirea noastră.

Colegul/a Optometrist/Consilier vanzari trebuie să aibă:
  • Studii medii sau superioare;
  • Să fie atent/atentă la detalii;
  • Esențial este să fie responsabil/ă, organizat/ă, perseverent/ă;
  • Experiența de minimum 1 an ar fi ideală dar nu spunem nu, nici dacă nu ai experiență însă îți dorești să înveți și ești perseverent/ă.

Să fie o persoană calmă, blândă, empatică care își dorește să fie de ajutor și să contribuie la mulțumirea clienților.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
  • Consultatii optometrice: masurarea acuitatii vizuale, stabilire de dioptrii - Prescrierea retetei de ochelari/ lentile de contact;
  • Consilierea pacientului privind alegerea ramei, lentilelor potrivite si a altor produse;
  • Realizeaza inventarul complet, alături de colegi, trimestrial;
  • Verificarea comenzilor, dacă au venit de la montaj și dacă sunt gata de predat pacientului;
  • Introduce facturile de la furnizori;
  • Promovează imaginea cabinetului.

Misiunea noastră este aceea de a oferi pacienților/clienților noștri cea mai bună soluție pentru o vedere fără limite. Lucrăm în echipă, suntem uniți și știm că doar împreună putem garanta servicii oftalmologice și de optică, excelente.
Astfel, dacă vă doriți să vă atingeți potențialul și să evoluați încontinuu și să contribuiți la îmbunătățirea vederii a mii de oameni, vă așteptăm alături de noi.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024