Gratis

OPTICIAN / OPTOMETRIST cu experienta

ZOF Optogerman SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim să:
- Ne convingi de bunele tale abilități de comunicare, negociere și ascultare activă
- Îți doresti să înțelegi nevoile clientului și să îi oferi soluția potrivita
- Fi o persoana responsabilă, rabdătoare, serioasă si atentă la detalii
- Ai dorința de perfecționare și dezvoltare în domeniul optometriei

Descrierea jobului

- Efectuarea de consultații optometrice , determinare dioptrii
- Întocmirea rapoartelor
- Recomandarea lentilelor de corecție / protecție , în funcție de nevoile clienților
- Rezolvarea provocărilor în relaționarea cu clienții
- Gestionarea punctului de lucru

Beneficii oferite:
- Speri la o viață mai bună.
- Speri să faci lucrurile cu mai mult drag.
- Speri ca viața ta să aibă mai mult sens.
- Să câștigi mai mult.
- Să ai timp și bani pentru tine, familie și bucuriile pe care le poți simți doar în viața asta.
- Speri să poți călători acolo unde nici nu îndrăznești să visezi că poți ajunge.
- Sper să poți lucra de oriunde, nu doar dintr-o clădire care îți ucide visele.
- Speri să crești, să te dezvolți, să te autodepășești.
- Să fii direct responsabil de cât câștigi, astfel încât să merite să fii mai bun.
- Speri să-ți faci programul cum dorești tu, nu cum zice condica.

Zof Optogerman este o companie care a luat fiinta in 2008. Ca si domeniu de activitate ne ocupam de cumpararea, administrarea si vinderea ramelor si a lentilelor. Oferim si consulatii la cele doua cabinete din Pitesti, unde lucreaza cei mai buni medici oftalmologi. Suntem intr-o continua dezvoltare si cautam oameni care sa faca parte din povestea noastra pentru ca medicina este cel mai complex si interesant domeniu.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024