Gratis

Consultant vanzari

MAF INVEST S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent Manager / Agent de vanzari dinamic și dedicat să se alăture echipei noastre în Ramnicu Valcea. Dacă sunteți o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să se implice într-un mediu de lucru dinamic, aceasta ar putea fi o oportunitate ideală pentru dumneavoastră.

Cerințe:
- Studii superioare
- Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj.
- Abilități remarcabile de organizare și gestionare a timpului.
- Excelente abilități de comunicare orală și scrisă.
- Cunoștințe solide de operare a calculatorului.
- Atitudine proactivă și orientată către rezultate.
- Abilitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

Descrierea jobului

Suntem o echipa cu un mediu deschis si departe de a fi plictisitor, scopul este sa evoluam si sa reusim ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄sa imbinam utilul cu placutul...muncim, dar ne si distram!!

Responsabilități:
- Asistență în gestionarea activităților zilnice ale biroului și sprijinirea managerului în îndeplinirea obiectivelor.
- Coordonarea eficientă a programărilor și întâlnirilor.
- Elaborarea și gestionarea documentelor administrative.
- Comunicare eficientă cu clienții, partenerii și membrii echipei.
- Îndeplinirea sarcinilor administrative, inclusiv gestionarea corespondenței și organizarea materialelor de birou.
- Participarea la întâlniri și redactarea rapoartelor necesare.
- Vanzarea produsului nostru (in cazul agentilor de vanzari).

Beneficii:
- Oportunitatea de a evolua profesional într-un mediu de lucru dinamic.
- Pachet salarial atractiv și beneficii adiționale.
- Dezvoltare continuă și susținere pentru avansarea în carieră.

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta pe piata mondiala. Suntem prezenti in tara din 1994, cu filiale deschise in aproximativ toate orasele mari si mici din Romania.
Compania noastra este in plina expansiune si avem posturi disponibile pe diferite pozitii.
Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să vă dezvoltați cariera într-un mediu stimulant, vă rugăm să trimiteți CV-ul menționând subiectul "Asistent Manager - Ramnicu Valcea”
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024