Gratis

Operatori Productie

SC JOYSONQUIN AUTOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:
  • Să fii atent la detalii, responsabil în activitatea depusă;
  • Disponibil pentru a lucra în 3 schimburi;
  • Experiența anterioară în domeniul producției reprezintă un avantaj;
  • Minimum 8 clase, de preferat școală profesională.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Bonus al 13-lea salariu;
  • Bonus pentru recomandare;
  • Bonus pentru vechime;
  • Bonus trimestrial de prezență;
  • Acces la servicii medicale private printr-un abonament la Medlife sau Regina Maria;
  • Ore suplimentare plătite cu un spor de 100%;
  • Spor pentru orele de noapte;
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou pentru sărbătorile principale (Crăciun și Paște);
  • Transport asigurat din Brasov și majoritatea împrejurimilor.

Responsabilități:
  • Produce piesele conform indicatorilor de producție aferenți locului de muncă;
  • Este responsabil pentru înregistrarea corespunzătoare a pieselor conforme, cât și a celor neconforme;
  • Este responsabil de producerea pieselor conform calității cerute;
  • Completează la timp documentația locului de muncă;
  • Măsoară și verifică piesele folosind instrumentele de măsură (atunci când este cazul), în acord cu instrucțiunile de lucru si de verificare;
  • Utilizează materialele și sculele aferente procesului conform modului de utilizare înscris în instrucțiunile de lucru;
  • Respectă ordinea, curăţenia şi disciplina la locul sau de muncă şi în atelier.

JOYSONQUIN Automotive Systems Romania produce volane şi elemente ornamentale pentru bord, uşi şi consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă şi pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon şi material plastic. De peste 15 ani înfrumuseţăm autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche şi Volkswagen.

Calitatea produselor şi încrederea pe care ne-o acorda clienţii noştri sunt rezultate ale profesionalismului angajaţilor noştri. Compania are la Ghimbav 1000 de angajati şi este în continuă dezvoltare.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024