Gratis

Operatori productie-realizare produse finite

ELECTRA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti interesat(a) sa lucrezi in domeniul productiei si doresti sa contribui la realizarea unui produs cunoscut, precum interfonul Electra, aceasta pozitie este pentru tine. In calitate de operator productie vei fi implicat(a) in activitati de asamblare, verificare a componentelor pentru obtinerea unei game variate de produse, prin metode/operatii diferite, cu ajutorul unor scule si dispozitive.

Suntem in cautarea de persoane, pasionate de electronica cu indemanare si cu disponbilitate de invatare care sa completeze echipa noastra responsabila cu realizarea produselor de interfonie si control acces in noua locatie, din Parcul industrial Miroslava.

Esti persoana pe care o cautam daca:

- Ai studii medii/superioare tehnice sau esti absolvent(a) a unei scoli profesionale de profil;
- Detii cunostinte de electronica si iti plac activitatile practice;
- Ai gandire logica si aptitudini foarte bune de invatare;
- Nu te deranjeaza rutina si esti atent(a) la detalii ;
- Esti foarte organizat(a) si ai indemanare;
- Esti responsabil(a), corect(a) si ai o atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

Te vei ocupa in principal de:

- Realizarea operatiilor de montaj, asamblare semifabricate si verificare conform documentatiei tehnice de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈fabricatie;
- Realizarea si verificarea produsului finit;
- Manipularea, ambalarea si depozitarea produselor;

Noi iti putem oferi:

- Un loc de munca stabil in care vei dobandi multe cunostinte noi;
- Posibilitatea de a creste o data cu noi;
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala;
- Prime si alte beneficii cf CCM;
- Instruire profesionala;
- Decontare transport in acord cu politica firmei;
- Munca suplimentara este recompensata corespunzator Codului Muncii;

ELECTRA este o companie 100% românească , cu o experiență vasta în producția de interfoane video și audio, sisteme de control acces, circuite imprimate și asamblare electronică. Activăm pe piața electronică națională și internațională, un domeniu de activitate specializat, care necesită oameni bine pregătiți.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să investim împreună în viitorul tău!

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024