Gratis

Operatori masini - linia de productie

Euroservices Brasov
25 poziții

Candidatul Ideal

Punctul de lucru: Son, Olanda!!

𝐏𝐄𝐍𝐓𝐑𝐔 𝐍𝐎𝐈, 𝐂𝐀𝐍𝐃𝐈𝐃𝐀𝐓𝐔𝐋 𝐈𝐃𝐄𝐀𝐋:
• Vorbeste limba engleza la un nivel conversational
• Este dispus sa conduca / sa se deplaseze cu bicicleta electrica (oferita de catre agentie)
• Este motivat sa progreseze profesional si financiar

Descrierea jobului

𝐕𝐀 𝐎𝐅𝐄𝐑𝐈𝐌:
• Tarif: 13.27 € + 0.17 € brut/h (timp de 11 saptamani, ulterior angajatii vor creste salarial)
• Masina de serviciu / bicicleta electrica
• Cazare (contra cost)
• Suport din partea agentiei pentru a te integra si avansa in cariera intr-un termen cat mai scurt

𝐀𝐥𝐭𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐭𝐢𝐢:
• Program: 2 schimburi, luni-sambata
• Angajatii vor munci in productie timp de ~14 zile pentru a se familiariza cu spatiul de lucru si a demonstra ca sunt motivati si dornici sa evolueze, ulterior vor incepe training-ul pentru operator etichetare, training-ul are o durata de 9 saptamani

Euroservices Brasov, o agenție de recrutare de top, înființată în anul 2022, și parte a prestigiosului grup IFC cu sediul în Olanda. Cu o experiență remarcabilă de peste 18 ani în domeniul recrutării, suntem dedicați aducerii împreună a celor mai bune talente cu oportunități de carieră de excepție în diverse sectoare industriale.

La Euroservices Brasov, punem accent pe profesionalism și excelență. Echipa noastră de experți în recrutare are o abordare personalizată pentru fiecare candidat și companie clientă.

Cu operațiuni extinse în Lituania, Portugalia și Polonia, Euroservices Brasov aduce o dimensiune internațională recrutării, conectând profesioniști talentați cu oportunități fascinante în cadrul industriei de producție, logisticii, șantierelor navale și rafinăriilor.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024