Gratis

Operator vanzari prin telefon

PANSIPROD DISTRIBUTIE SRL

Candidatul Ideal

Pansiprod Distributie, companie de import si distributie la nivel national de dispozitive si consumabile medicale, suplimente alimentare si dermato-cosmetice, angajeaza Operator telesales, pentru relatia cu clientii farmacii.
Cautam o persoana dinamica, proactiva, cu bune abilitati de comunicare si negociere, care sa se alature echipei actuale de vanzari.

CERINTE:
Studii medii / superioare
Abilitati de vanzare si negociere
Persoana dinamica, responsabila, orientata spre clienti si obtinerea de rezultate
Perseverenta, aptitudini pentru lucrul in echipa
Cunostinte operare PC nivel mediu

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Promovarea si vanzarea prin telefon a produselor companiei catre clienti
Cresterea volumului de vanzari si a numarului de clienti
Indeplinirea target-ului si obiectivelor stabilite lunar
Programari la plata cu clientii
Gestionarea bazei de date a portofoliului de clienti

De ce sa te alaturi echipei noastre?

Salariu de baza + bonus lunar din vanzari;
Bonus trimestrial de performanta;
Tichete de masa (30 lei/tichet);
Prime de Paste si Craciun;
Pachet de servicii medicale la o clinica privata;
Vei face parte dintr-o echipa tanara, flexibila, proactiva;
Asigurare transport la /de la firma pana la statia de metrou Jiului / Casa Presei Libere;
Program de lucru: de Luni – Vineri, 08.30-17.00 (cu pauza de masa inclusa de 30 min).

Pansiprod Distribuție înseamnă o echipă de profesioniști specializați în vânzarea produselor pentru piața medicală și farmaceutică.

Suntem o companie românească de import și distribuție pentru piața medicală având o preocupare continuă către ceea ce este nou pentru îngrijirea sănătății oamenilor.

​Cu peste 10 ani de experiență în vânzări, în România, dezvoltăm și consolidăm continuu contacte puternice cu partenerii de afaceri: spitale, clinici și comunitatea farmaceutică, devenind un partener implicat și atent la nevoile pieței.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024