Gratis

Operator vanzari prin telefon, telesales

Roserv Pharma

Candidatul Ideal

Operator vânzări prin telefon

Te rugam sa trimiti un CV daca:
• Ai o experienta relevanta de minim 1 an intr-o pozitie similara
• Stii sa lucrezi in MS Office;

Studiile domeniul farmaceutic reprezintă un avantaj.

Sunt importante urmatoarele abilitati:
• Organizare si planificare;
• Negociere si orientare catre rezultate;
• Comunicare si lucru in echipa;
• Dorinta si determinarea de a performa
• Orientarea spre calitate
• Adaptabilitate, integritate si responsabilitate

Descrierea jobului

In cazul angajarii vei avea urmatoarele resposabilitati:

• Planificarea activitatii lunare, saptamanale, zilnice.
• Realizarea obiectivelor , calitative si cantitative, comunicate de catre companie.
• Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in farmaciile din zona alocata;
• Stabilirea unor relatii bune cu clientii vizitati in vederea cresterii vanzarilor;
• Crearea, mentinerea si actualizarea bazei de date cu clientii si persoanele cheie din teritoriul alocat;
• Intocmirea rapoartelor de activitate zilnica pe care le vei preda zilnic/saptamanal Directorului de Vanzari;
• Participarea la diverse actiuni cum ar fi: prezentari produse, intruniri periodice de analiza si evaluare a activitatii prestate, sondaje privind cota de piata etc;
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 29 Mai 2024