OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON - Neamt, Galati, Braila

BIOEEL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Studii superioare
-Avantaj experienţă în domeniul farmaceutic
-Aptitudini de comunicare
-Bune abilităţi de planificare şi organizare
-Persoană deschisă
-Rezistenţă la stres

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor (telefonic) de la beneficiari
- realizarea targetului de vânzări
- colaborarea cu agentul vânzări de pe zonă pentru preluarea telefonică a comenzilor şi programarea încasărilor
- transmiterea actelor trimise de agentul de vânzări către departamentele din cadrul societăţii
- informarea agentului de vânzări despre anumite oferte, evenimente, solicitări ale departamentelor din cadrul firmei, etc.
- urmărirea realizării planurilor lunare pe grupe de produse, şi informarea agentului de vânzări cu privire la realizarea acestora
- informarea în cel mai scurt timp a superiorilor despre evenimentele majore petrecute în timpul activităţii

Descrierea companiei

Distributia de medicamente şi cosmetice
Productie de medicamente si cosmetice
Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos