Gratis

OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON- LIMBA SPANIOLA

Total Support S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de vânzări și de limba spaniolă!
Activitatea are loc in Bucuresti de la sediul nostru.

Ești o persoană comunicativă, cu o pasiune pentru vânzări și vorbești fluent spaniola? Dacă da, atunci te căutăm!

La TOTAL SUPPORT suntem în căutarea unor colegi entuziasti pentru a se alătura echipei noastre de vânzări telefonice. Împreună, vom fi responsabili de conectarea cu clienții noștri și de oferirea soluțiilor perfecte pentru nevoile lor.

Descrierea jobului

Ce vom face împreună:
  • Vom discuta cu clienții noștri, le vom prezenta produsele și serviciile noastre și vom face ca fiecare interacțiune să conteze.
  • Vom asculta cu atenție nevoile clienților și vom găsi cele mai bune soluții pentru ei.
  • Vom râde, vom învăța și vom crește împreună într-un mediu de lucru plin de susținere.

De ce ar trebui să te alături echipei noastre:
  • Vei face parte dintr-o echipă prietenoasă și pasionată, care te va încuraja să te dezvolți.
  • Vei avea oportunități de creștere personală și profesională.
  • Castiguri lunare extraordinare, compuse din salariu fix, tichete de masa, bonusuri lunare in functie de performanta si vechime si recompense pentru fiecare prieten recomandat;
  • Un training complex de formare în domeniul vanzarilor prin telefon;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Conditii de lucru foarte bune ( de la sediu);
  • Locatie la 2 minute distanta de metrou (Aviatorilor);
  • Evenimente lunare in cadrul si in afara companiei;
  • Programul de lucru este de Luni pana Vineri in intervalul 16:00 p.m. - 1.00 a.m

Total Support este o companie cu potential de lucru ridicat, a carei activitate consta in servicii de marketing, call-center si vanzari . Echipa tanara si dinamica, avand ca scop oferirea celor mai bune servicii in domeniul financiar.

Dacă te simți entuziasmat de această oportunitate și ai ceea ce este nevoie pentru a face parte din echipa, aplica la jobul nostru!
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024