Gratis

Operator vanzari - Comenzi magazin online

METROLAB ANALYSIS S.R.L.

Candidatul Ideal

Abilitati de procesare comenzi in platforme online (opencart/shopify).
Cunostiinte de baza de utilizare PC (outlook, word, xls).
Adaptabilitate rapida la platfomele proprii de gestionare comenzi.
Abilitati de preluare apeluri si clarificare comenzi, abilitati de vanzare incrucisata.

Descrierea jobului

Confirmare comenzi platforma magazin online/mail/whatsapp.
Preluare echipamente de la raft si pregatire documentatie livrare.
Pregatire colet pentru expeditie.
Clarificare comenzi.
Procesare retururi.

Beneficii:
disponibilitate de training on the job - totul se invata.
Echipamente diverse din multe domenii mentine un mediu dinamic si interesant.
Posibilitati de specializare si avandare in tomenii tehnice de verificari echipamente sau de vanzare.

Oferim servicii de etalonare si verificare metrologica. Achizitie de echipamente cu etalonare si verificare metrologica inclusa. Solutii de monitorizare conditii de mediu. Calificare si validare echipamente si sisteme HVAC.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024