Gratis

Operator utilaj greu

MAERSK LOGISTICS & SERVICES ROMANIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Pentru ca dorim sa ne marim echipa terminalului nostru, din Zona Libera Agigea, Constanta, suntem in cautare de personal motivat si pasionat care sa ni se alature, pentru pozitia de Operator utilaj greu de tip Reach Stacker/Operator Stivuitor.
Nu trebuie sa detii autorizatie ISCIR pentru activitatea de operator motostivuitor. Asiguram training specializat si pregatiri anuale de perfectionare.
Datorita culturii deschise a companiei noastre, cu privire la diversitate, egalitate si incluziune, incurajam sa aplice candidati indiferent de gen.

Calificarile tale
  • Esti o persoana organizata, perseverenta, responsabila si punctuala.
  • Esti dispus/a sa lucrezi in ture.

Descrierea jobului

Ce oferim
  • Un loc de munca stabil.
  • Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, asigurare medicala.
  • Echipamente profesionale de ultima ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄generatie, un loc in care siguranta este pe primul loc.
  • Un mediu de lucru multicultural cu posibilitati de dezvoltare pe plan profesional.

Responsabilitatile tale
  • Conducerea in siguranta a unui stivuitor pentru containere de tip Reach Stacker si a unui stivuitor.
  • Manipularea containerelor in stive, intre tren si terminal, sasiuri de camion din incinta terminalului.
  • Transbordarea marfurilor cu motostivuitorul.
  • Respectarea normelor de sanatate si siguranta in munca pe parcursul activitatii zilnice.

La Maersk avem o viziune care este mai mare decat oceanul: sa fim un adevarat integrator al logisticii containerelor, conectand si simplificand lantul de aprovizionare al clientilor nostri prin solutii globale end-to-end. Ne bazam pe oamenii nostri pentru a realiza acest lucru.
Alaturandu-va Maersk, veti deveni parte dintr-o calatorie revolutionara catre consolidarea concentrarii pe a deveni o companie cu adevarat centrata pe client, care sa serveasca nevoile individuale ale clientilor nostri.

APM Terminals Romania SRL is part of the A.P. Moller – Maersk Group, an international company of Danish origin widely recognized for its activities within shipping, energy, offshore, retail and industry. The A.P. Moller – Maersk Group has more than 110,000 employees and offices in more than 130 countries.

For more information please visit www.apmterminals.com

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024