Gratis

Operator Telemarketing

META RING SRL

Candidatul Ideal

Persoana organizata, placuta, comunicativa

Capacitate de organizare si planificare, diplomatie

Cunostinte de limba engleza

Disponibilitate la deplasari in interesul companiei

Personalitate echilibrata, rezistenta la stres

Studii superioare in curs sau finalizate

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂŢI:
Desfasoara activitati in departamentul de marketing
Participarea la intalniri organizate pentru departamentul de marketing
Contacteaza clienti pentru prezentarea ofertelor ziarului

De 34 de ani pe piata, in aparitie neintrerupta, BURSA este cel mai influent cotidian economico-financiar si formatorul de opinie al pietei de capital, fiind apreciat, in fiecare an, cu distinctii pentru aparitiile editoriale. De-a lungul anilor, Ziarul BURSA si-a informat cititorii asupra proceselor importante de transformare si dezvoltare a economiei societatii romanesti si din strainatate.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024