Gratis

Operator Telefonic pentru Magazin Online

FOREVER BRACELET SG S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui operator telefonic dedicat și responsabil pentru magazinul nostru online, care să se alăture echipei noastre la biroul din Oradea. Dacă ești o persoană comunicativă, organizată și ai experiență în relațiile cu clienții, te invităm să aplici pentru această poziție.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Recepționarea apelurilor: Preluarea apelurilor de la clienți, oferindu-le informații precise și utile despre produsele și serviciile noastre.

︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈- Contactarea clienților: Să suni clienții care nu au primit încă coletele pentru a le oferi actualizări și soluții rapide.

- Înregistrare și raportare: Documentarea tuturor apelurilor și interacțiunilor cu clienții într-un fișier Excel, asigurându-te că toate informațiile sunt corecte și actualizate.

Cerințe:
- Abilități excelente de comunicare și relaționare.

- Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a lucra sub presiune.

- Cunoștințe bune de operare a pachetului Microsoft Office, în special Excel.

- Experiență anterioară în servicii de relații cu clienții sau în call center reprezintă un avantaj.

- Disponibilitate de a lucra de la birou în Oradea, de luni până vineri, în intervalul 09:00 - 17:00.
Oferim:
- Un mediu de lucru dinamic și prietenos.

- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată.

- Salariu competitiv și beneficii suplimentare.

Descrierea companiei

Companie online
Publicat 18 Mai 2024 Reactualizat 18 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024