Gratis

Operator supraveghere monitorizare video Game World

Game World Romania
2 poziții

Candidatul Ideal

- Esti o persoana meticuloasa si organizata;

- Ai cunostinte de baza MS - Office;
- Ai spirit de observatie dezvoltat, esti o persoana curioasa;
- Ești un bun ascultător și gaseşti usor cele mai bune soluţii;
- Ești orientat spre rezultate;
- Printre calitățile tale se numără spontaneitatea, flexibilitatea, dorinta de a oferi raspunsuri;
- Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa le oferi suport celorlalti;
- Apt sa lucreze in ture mixte dе zi si dе noapte, a cate 12h per tura.

Noi te asteptam sa faci parte din Echipa noastra!

Descrierea jobului

- Supraveghere camere video;
- Intocmire rapoarte zilnice si lunare;
- Corespondenta e-mail;
- Repartizare situatii interventii;
- Experienta ca operator supravegere video constituie un avantaj.

Beneficiile tale sunt alcatuite din:

- Oportunitatea de a te specializa intr-un “job conectat la tehnologiile viitorului”;
- Pachet salarial 2600 net + tichete de masa (40 de lei/tichet);
- Bonus trimestrial dupa 6 luni;
- Pachet servicii medicale Regina Maria;
- Perioada de training/integrare;
- Contract pe perioada nedeterminata.

Game World Romania este una dintre companiile reprezentative pe piata centrelor de divertisment din Romania, avand ca domeniu de activitate organizarea si exploatarea salilor de jocuri electronice. Compania este prezenta in Bucuresti si in alte 3 orase importante din tara: Constanta, Craiova, Brasov si Alba Iulia.

Inca de la inaugurarea primei sali de jocuri din capitala, in septembrie 1999, reteaua Game World Romania s-a extins continuu, ajungand in prezent la un total de 8 sali de jocuri cu peste 720 de posturi de joc si peste 500 de angajati.

Game World Romania face parte din grupul de companii Game World, care se numara printre cele mai experimentate companii din Centrul si Estul Europei in domeniul jocurilor electronice.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024