Gratis

Operator Service

RESTART SERVICE

Candidatul Ideal

  • Nivel studii: medii
  • Experienta profesionala in domeniu (logistica) constituie avantaj
  • Spirit organizatoric, ordonat, comportament etic, capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

  • Receptioneaza de la firma de curierat coletele care contin produse defecte trimise de clienti pentru reparatie
  • Se asigura ca documentatia care trebuie sa insoteasca produsul in service este completa, in caz contrar contacteaza clientul
  • Emite Fisa de Service de Intrare, respectiv Iesire pentru fiecare produs intrat / iesit din service
  • Pregateste coletul si expediaza clientilor produsele reparate

Restart Service este noua identitate a Centrului Service SKIN, ale carui expertiza si experienta vor fi mentinute si imbunatatite, pentru beneficiul clientilor nostri. Istoricul centrului nostru de service ne recomanda drept buni experti, avand pregatirea si echipamentele necesare pentru a repara o gama larga de produse.

Centrul National de Service Nikon in Romania, parte a Skin Service, actual Restart, a fost autorizat in septembrie 2007 sa execute reparatii Nikon, de cand a inceput si vanzarea in mod oficial a acestor produse in Romania. Tot din 2007 suntem si Centru Autorizat Service MSI pentru notebook si All-in-one PC.

In 2011 am primit certificarea de Centru Service PHILIPS pentru reparatii monitoare PC. In 2012 am devenit Centru National Service Toshiba in Romania. Inginerii Restart Service sunt acreditati individual ca Toshiba Authorized Service Center Engineer for laptops, tablets, all-in-One PCs sau Toshiba Authorized Service Center Engineer for TV's, DVD and BR-players. Tot din 2012 suntem service autorizat AOC si service autorizat Samsung pentru Monitoare PC.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024