Gratis

Operator Securitate Feroviara

WEST BETON CONSTRUCT S.R.L.
80 poziții

Candidatul Ideal

  • Dispus pentru relocare la punctul de lucru, din Germania;
  • Cunoscator de limba germana nivelul B1;
  • Flexibil să lucreze în ture de noapte, weekend, sărbători legale;
  • Experiență anterioară în domeniul supervizarii traficului feroviar sau într-un domeniu similar, constituie un avantaj;
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

  • Supervizarea și asigurarea funcționării eficiente a traficului feroviar pe durata lucrarilor;
  • Comunicarea efectiva cu constructorii pentru a-i informa cu privire la desfasurarea traficului;
  • Asigurarea respectarii standardelor de siguranta si a regulilor de circulatie pe calea ferata;
  • Colaborarea stransa cu echipele de constructori pentru a asigura fluxul traficului feroviar;
  • Asigurarea unei manipulări atente a vehiculelor și echipamentelor de lucru.
Oferta noastra:
  • Salariu incepand cu 16 euro brut/ora + sporuri ture de noapte, zile weekend si sarbatori legale;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Program 8h/zi;
  • Curs de formare profesionala, de 2 zile
  • Obținerea certificatului in urma efectuării cursului;
  • Cazare si masina de serviciu;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu prietenos;
  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.
Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.

WEST BETON CONSTRUCT SRL face parte din grupul de companii WEST si desfasoara activitati de constructii civile si industriale, incepand cu anul 2012, in Romania cat si pe teritoiul Germaniei.
In cei peste 12 de ani de activitate, am construit o mare echipă care în prezent cuprinde peste 800 de angajati la nivelul grupului.
Constructiile civile si industriale reprezinta fundamentul activitatii noastre si sunt complet integrate si orientate către client, cu un accent puternic pe ingeniozitatea aplicată și capacitatea de reacție la nevoile fiecărui proiect.
Cu oameni profesionisti si experimentati in domeniul constructiilor oferim rezultate de cea mai inalta calitate, cautand mereu inovatia si excelenta in fiecare proiect.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024