Operator Sala Jocuri:Brasov, Baia Mare, Vaslui, Lugoj, Sibiu

Lucky Seven Gambling SRL
7 poziții

Candidatul Ideal

Te asteaptam intr-un cuib vesel din care zilnic zambetele si buna dispozitie nu lipsesc!
Suntem o echipa tanara, ambitioasa, dinamica si cautam pe altii asemenea noua, care sa ni se alature!
Daca esti o fire entuziasta si iti face placere sa socializezi, esti persoana potrivita pentru a face parte din echipa noasta!

Te vrem in echipa noastra daca:
- esti o persoana perseverenta, ambitioasa si atenta la detalii;
- ai abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva;
- ai aspect placut, ingrijit;
- disponibilitate pentru program in ture, inclusiv de noapte (12/24,12/48); se lucreaza 15-16 zile pe luna.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi :
- intampinarea clientilor in sala de joc si servirea cu bauturi din produsele de protocol;
- oferirea de informatii despre regulile de joc si modul de functionare a aparatelor;
- realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de participantii la joc si intocmirea raportului asupra platilor efectuate.

Noi iti oferim:
- perioada de formare platita (nu cerem experienta in domeniu);
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
- salariu fix + tichete de masa + bonus pentru vechime in companie;
- zile libere legale platite;
- posibilitate de bacsis-uri substantiale;
- concediu de odihna platit;
- posibilitate reala de a fi promovat in cadrul companiei;
- un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
- posibilitatea sa contribui cu idei la dezvoltarea companiei, iar pentru asta te vom rasplati dupa masura implicarii;

Ne aflam in topul firmelor din domeniul jocurilor de noroc la nivel de tara si detinem o experienta de 10 ani pe piata.

Suntem intr-o continua dezvoltare si cautam tineri entuziasti, sociabili, responsabili si dornici sa invete lucruri noi atat din punct de vedere profesional, cat si personal.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024