Operator Sala de Jocuri -Chitila- 3700 lei net+bonusuri+tips

Get's Bet Partener
4 poziții

Candidatul Ideal

Angajatul ideal

Devotat locului de munca
Cu viziune
Promt
Responsabil

Locatia : Chitila - Ilfov

Descrierea jobului

VINO ALĂTURI DE NOI
IN ECHIPA Xclusive Games & Get's Bet
( SALA DE JOCURI )

Pachet salarial anual:
44.400 lei - Slots Attendant ( 3.700 / luna ) + bonusuri +tips substantial + decontare transport in anumite conditii
Doar 15 zile muncite pe luna
Bonusuri de performanta

Poziția de attendant slots implica o activitate responsabila și variata. Include achitarea castigurilor către clienți cât și alte activități de regulament intern .
Aplica pentru poziția Slots Attendant, un post cu viziune și posibilitate de avansare !
Program flexibil.
Traininguri și Bonusuri

Locația : Chitila ,judet Ilfov

*Intampinarea si asistarea clientilor pe toata durata vizitei, intr-o maniera profesionala, amiabila si prompta;
*Informarea clientilor cu privire la campaniile promotionale si evenimente organizate in cadrul salii sau la nivel de companie;
*Supravegherea activitatii salii de joc si asigurarea unei atmosfere prietenoase si animate in cadrul acesteia;
*Efectuarea de operatiuni cu numerar (incasari si plati catre clienti/persoane autorizate din cadrul companiei cu respectarea procedurilor interne).
*Intretinerea curateniei pe toata perioada de lucru.

Activam din 2006 in domeniul jocurilor de noroc si pariuri sportive
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024