Gratis

Operator sala de jocuri- BUCURESTI,CONSTANTA, MANGALIA

PLAYER SALA DE JOCURI
3 poziții

Candidatul Ideal

Avem nevoie de forte noi si oameni cu initiativa in echipa noastra de la salile de jocuri Player.

Cum ar trebui sa fie persoana ideala:
  • Sa stie sa zambeasca;
  • Sa fie de gasca;
  • Sa fie dispusa sa invete;
  • Sa fie organizata;
  • Sa fie dispusa sa lucreze ture de noapte.

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Bonusuri recurente;
  • Tichete de masa;
  • Concursuri;
  • Colegi buni si intelegatori;
  • Seriozitate.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024