Operator rezervari Samsara

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru a îndeplini cu succes acest rol ar trebui, în accepțiunea noastră, să deții următoarele abilități:

Experienta anterioara pe un post de Customer Service, de preferabil intr-un Call Center
Excelente abilitati de comunicare, pe care sa le folosesti indiferent de temperamentul, starea de spirit sau mediul social din care face parte interlocutorul tau
Atitudine pozitiva
Mod de gandire orientat spre client
Abilitati de orientare catre solutii
Limba engleza, cel putin la un nivel mediu

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci?
Sa comunici calm si eficient cu toti clientii
Sa preiei, sa monitorizezi si sa efectuezi rezervarile
Sa oferi suport clientilor si sa mentii o relatie excelenta cu acestia
Sa urmaresti procesele si procedurile departamentului tau
Sa iti asumi si sa realizezi obiectivele operationale ale departamentului si postului tau

Restaurant vegetarian şi raw-vegan, cu meniu a la carte si serviciu de livrare la domiciliu, operand in prezent in doua unitati si avand un numar de peste 70 de angajati. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.

Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos