Gratis

Operator relatii clienti

PLAYER
5 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
Cunoașterea limbii engleze (scris, vorbit, citit);
Cunoștințe bune de operare PC și Microsoft Office (cunoștințele avansate Excel constituie un avantaj);
Dornic de a învăța în permanență lucruri noi, atitudine “can do” și orientare către performanță, spirit de echipă;
Atitudine pozitivă cu spirit de inițiativă și atenție la detalii;
Disponibilitate pentru lucru în ture de zi și de noapte, în weekend și/sau în zilele de sărbătoare, în funcție de nevoile companiei;
Experiență în asistență clienți online și/sau în industria jocurilor de noroc reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-Comunicare independentă cu clienții prin chat online, apeluri telefonice și e-mailuri pentru a răspunde întrebărilor referitoare la serviciile, jocurile, pariurile și alte produse/servicii furnizate de companie.
-Identificarea nevoilor clienților și furnizarea de soluții adecvate folosind cunoștințele și experiența dobândite.
-Monitorizarea activității de joc a clienților pentru a detecta orice activitate suspectă sau frauduloasă.
-Verificarea identității și autenticității documentelor utilizatorilor pentru a asigura respectarea cerințelor de vârstă și identificare.
-Asigurarea că toate tranzacțiile financiare sunt în conformitate cu politicile și procedurile stabilite.
-Îndeplinirea altor sarcini conform specificațiilor postului și a atribuțiilor primite de la supervizorul direct.

Cerințe / Calificări:

-Abilități excelente de comunicare și interacțiune interumană, cu dorința de a lucra cu oamenii.
-Cunoștințe solide de limbile română și engleză.
-Competențe bune în utilizarea MS Office (Word, Excel).
-Un înalt simț al responsabilității și al angajamentului.
-Capacitatea de a stabili priorități și de a gestiona eficient mai multe sarcini.
-Motivația de a accepta provocări și de a învăța noi abilități.
-Disponibilitatea de a lucra în ture de 12 ore, inclusiv în zilele de weekend, în ture de noapte și în timpul Sărbătorilor Legale

Ce oferim:

Salariu net de 3700 RON;
Tichete de masă în valoare de 25 RON/zi lucratoare;
Spor de weekend si de noapte;
Abonament medical Sanador;
Tichete de Paște/Crăciun;
Instruire completă la fața locului;
Petreceri și Team-building;
Un mediu de lucru prietenos, echipa energică, cu experiență în domeniu;

Din dorința de a oferi clienților servicii de înaltă calitate, diversitate și distracție, a fost înființat brandul Player, o companie de Gaming fondată de lideri de top, cu experiență în domeniu. Participații la jocurile de noroc care accesează serviciile Player sunt răsplătiți cu varietatea jocurilor, un întreg portofoliu oferit de cei mai importanți furnizori, cu oferte și promoții exclusive, tranzacții sigure și ușoare! Cu un număr de 49 de locații la nivel național, cazinourile Player oferă divertisment, servicii de top pentru fiecare jucător în parte. Povestea noastră a luat naștere în anul 2014, urmând apoi o perioadă de consolidare, poziționare și expansiune, am pus accent pe calitate, cu scopul ca fiecare client Player să aibă parte de cea mai bună formă de petrecere a timpului liber.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024