Gratis

Operator Receptie Marfa-Colete

Fanplace It S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Minim studii medii;
- Buna comunicare interpersonala;
- Claritate comunicare scrisa si verbala;
- Respectarea termenelor;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Capacitate de lucru in conditii de stres;
- Flexibilitate;
- Eficienta.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Receptioneaza marfa primita de la curieri atat din punct de vedere calitativ si cantitativ;
- Verifica calitativ ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀si cantitativ marfa primita din receptie;
- Verifica conformitatea marfii primite de la curieri folosind documentele primite;
- Aranjeaza produsele pe zonele alocate conform organizarii interioare
- Coletare produse

Beneficii:

- Progam flexibil
- Bonusuri de performanta
- Bonusuri de sarbatori
- Pachet salarial foarte atractiv. De la 3500 lei NET + tichete de masa in sus.

Descrierea companiei

Magazin online cu peste 150000 produse pe site.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024