Gratis

Operator productie

Dala HR
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
- diponibilitatea la efort fizic
- minim 8 clase
- cazier judiciar curat

Descrierea jobului

-incepand de la 2500 lei net
- 400 ron tichete de masa
- spor tura de noapte
Responsabilități:
- montare ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀subansamble
- vopsire piese auto

Dala HR Suntem o companie care pune clientul pe primul loc. Recrutam si selectam cei mai potriviti candidati pentru cele mai bune locuri de munca. Portofoliul nostru de angajari acopera o gama larga de domenii.
Nota de confidentialitate: Aplicand la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV in cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UE) 679 2016 ( GDPR ) si a Politicii de Confidentialitate.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 21 Mai 2024