Gratis

Operator productie

Ertex International SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, responsabila, aflata in cautarea unui loc de munca stabil.

Descrierea jobului

Postul nu necesita experienta, oferim scolarizare in cadrul companiei, cu o atenta supraveghere din partea persoanei responsabile. Se lucreaza in productie, in tesatorie, program de lucru cu 4 schimburi, avand posibilitatea promovarii in cadrul firmei.

Se ofera numeroase beneficii, salariu foarte atractiv la care se adauga:
- tichete de masa in valoare de 40 lei;
- fructe si legume pentru consum saptamanal;
- spor de noapte 25%
- spor de weekend 100%
- plata orelor suplimentare 200%
- al 13-lea salariu
- prima substantiala de vacanta
- prima de productie anuala
- prima de cresa/gradinita
- prime lunare de calitate si productivitate
- prime pentru vechimea in societate
- prima de pensionare
- ajutor social la nastere/deces
- tichete cadou de sarbatori

Pe langa veniturile salariale mai beneficiati de:
- asigurare medicala de viata si sanatate
- abonament servicii medicale gratuite
- formare la locul de munca
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- un mediu de lucru stabil intr-o companie multinationala de succes

Ertex International SRL, una dintre cele mai moderne fabrici in domeniul textil din Europa, este o companie multinationala in plina expansiune care activeaza in domeniul productiei de tesaturi cu masini de tip Jacquard si care in prezent are 2 fabrici la Brasov si Codlea.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024