Gratis

Operator Productie Tehnic

Bioeel SRL

Candidatul Ideal

Studii medii (profil tehnic)
Capacitate de planificare a activității zilnice și organizare a locului de muncă
Cunoștințe tehnice de bază în domeniul mecanic/ electric/ producției industriale/ echipamente automatizate;
Munca în echipă și orientare spre rezultat
Experiența în domeniu constituie avantaj

Descrierea jobului

Răspunde de exploatarea corectă a echipamentelor precum și de activitățile de montare/ demontare și întreținere/ igienizare echipamente din productie
Efectuează corect operațiunile incluse în etapele de producție: cântărire, omogenizare, compactare, comprimare, ambalare primară & ambalare secundară în conformitate cu instrucțiunile și cu Fișa de fabricație
Efectuează corect înregistrările necesare și asigură integritatea datelor
Respectă procedurile operaționale și instrucțiunile interne legate de etapele de lucru, utilizarea echipamentului şi a aparaturii din dotare conform parametrilor de funcționare
Respectă cerințele specifice industriei farmaceutice: normele de bună practică de fabricație (BPF/ GMP).

Descrierea companiei

Viziune: Sănătate prin responsabilitate

Pentru noi responsabilitatea este calea cea mai sigură către sănătate.
Dorim să stabilim un nou standard de excelență în industria farmaceutică.
Responsabilitatea este implicare autentică, rigoare în implementarea celor mai stricte standarde, respect pentru prevenție și asumarea cu seriozitate a tratamentelor recomandate.

Te așteptăm cu drag alături de noi să continuăm povestea Bioeel: de peste 30 de ani în România, sănătate prin responsabilitate!

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024