Gratis

Operator Productie Germania

PMG BRASOV POWDER METAL SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Studii tehnice (scoala profesionala, liceu).
Dorinta de a invata lucruri noi.
Experienta de lucru in medii de productie.
Disponibilitate la deplasare pe o perioada de 4 luni.
Atentie la detalii.
Cunostinte de baza limba engleza sau germana.

Descrierea jobului

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul producției reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie;
- Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta instrucțiunile tehnice;
- Disponibilitatea de a lucra în regim de 3 schimburi;
- Nivel conversațional de limba engleza/germană;
- Atitudine pozitivă și dorință de învățare.

Responsabilități:

- Operațiuni de asamblare, montare și verificare în cadrul liniilor de producție;
- Respectarea instrucțiunilor de lucru și a normelor de siguranță;
- Monitorizarea calității produselor fabricate;
- Întreținerea și curățarea echipamentelor și a zonei de lucru.

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu deplasare 4 luni in Germania,
- Venit competitiv 1800 euro/net, în funcție de nivelul de experiență al candidatului;
- Transport și cazare asigurate pe perioada de lucru în Germania;
- Mediu de lucru dinamic și posibilitatea de a te dezvolta profesional.

Dacă ești interesat(ă) să faci parte din echipa noastră și să ai o experiență internațională în domeniul producției, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. Mulțumim anticipat pentru interesul acordat. Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Companie specializată în producția de componente pentru industria auto.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024