Gratis

OPERATOR PRODUCTIE ELECTRONICA

TELCO-PE SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

-disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi de luni pana vineri- program 8 ore ( pauze incluse)
-atentie, indemanare, seriozitate.

Descrierea jobului

Sarcini:
-lacuirea, vizualizarea si ambalarea placilor electronice;

Beneficii:
Angajare direct pe firma de productie.
Tichete de masa (630 lei lunar, 30 lei/zi lucratoare).
Spor de noapte de 35%, plata dubla a orelor suplimentare, bonus ore suplimentare.
Bonus de prezenta de 500 lei brut lunar.
Al 13-lea salariu;
Pachet de beneficii medicale Regina Maria.
Decontarea abonamentului pe transportul public, locatia fabricii fiind aproape de mijloacele de transport in comun.
Conditii de munca foarte bune, formare profesionala la locul de munca.

TELCO-PE SRL, firma de PRODUCTIE ELECTRONICA, cu peste 250 salariati in locatia din Timisoara si peste 150 salariati in locatia din Caransebes, apartine firmei germane Pantel Elektronik GmbH din Erlangen.
TELCO-PE SRL ofera servicii complete legate de producţia electronica: de la proiectare, aprovizionare, fabricaţie, testare pana la livrare, oferind totodata salariatilor ei un mediu de lucru curat modern conform standardelor europene.

Sediul fabricii se afla in Timisoara, Z.Dambovita, strCapitan Damsescu, nr.46+48 .
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024