Gratis

OPERATOR PROCESARE COMENZI

BOGDAN STORE S.R.L.

Candidatul Ideal

În primul rand e important să fii o persoană comunicativă, sociabilă și în general o persoană deschisă, îndrazneață și pozitivă. Un om comunicativ și hotărât obține mult mai usor ceea ce își doreste. Atât în relațiile de prietenie, cât și în cele profesionale, de la birou. Comunicand îți faci cunoscute gândurile, dorințele și aspirațiile. Atitudinea e totul!

Descrierea jobului

Ce task-uri vei avea mai exact?

[✔] Vei prelua solicitările clienților telefonic și/ sau pe email, însă nu oricum, ci să și consiliezi clienții în finalizarea comenzilor.

[✔] Să oferi informații relevante și corecte despre produsele comercializate (alegerea mărimilor, tipul materialului și cu toate detaliile necesare.. în funcție de nișa magazinului online. De aceea sunt importante descrierile detaliate ale produselor!)

[✔] Să procesezi rapid și corect comenzile online din platforma de eCommerce, pregătindu-le pentru expediere către client.

[✔] Să oferi clienților suport cu privire la comandă, la eventualele sesizări, modalitatea de plată sau livrare.

[✔] Vei prelua și precomenzi de la clienți atunci când produsul căutat nu se găsește în stoc și vei asigura și oferirea unui răspuns prompt/ o recomandare ce se aseamănă cu produsul dorit inițial.

[✔] Vei promova și ofertele punctuale (ale zilei/lunii) și vei mentine o bună și clara informare asupra produselor, prețurilor și promoțiilor de pe site.

[✔] Vei verifica și procesa și retururile clienților.

[✔] Și te vei asigura în permanență că ai clienți mulțumiți!

BOGDAN STORE SRL Descriere activitate Aceasta clasa include: -comertul cu ridicata al articolelor din lemn, impletiturilor din nuiele, trestie, papura , al produselor din pluta, etc. -comertul cu ridicata al bicicletelor, piesele si accesoriile acestora -comertul cu ridicata al articolelor de papetarie, cartilor, revistelor si ziarelor -comertul cu ridicata al produselor din piele si accesoriilor de voiaj -comertul cu ridicata al instrumentelor muzicale -comertul cu ridicata al jocurilor si jucariilor -comertul cu ridicata al articolelor sportive, inclusiv incaltaminte speciala de sport precum claparii. Data înfiinţării 30.11.2006

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024