Gratis

Operator procesare comenzi/Documentare/Operator Call-Center

MCP FLEET FAST SOLUTIONS S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

​Locatie Prelungirea Ghencea – PREZENTA EXCLUSIVA LA BIROU
  • Persoana organizata, comunicativa, dinamica, capabila sa lucreze bine individual si in echipa.
  • Proactivitate si implicare cand vine vorba de satisfacerea nevoilor clientilor.
  • Atentie distributiva si accent pe detalii.

Descrierea jobului

Operator procesare comenzi:
  • Administrarea si inregistrarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
  • Pregatirea coletelor pentru expeditie
  • Administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;
  • Comunicarea cu clientii magazinului;
  • Oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata;
  • Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la produsele din portofoliul firmei;
  • Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;
  • Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.
  • Receptie marfa intrare / actualizare stoc / manipulare marfa
  • Alte sarcini legate de vanzarile online.

Operator Calculator:
  • Preluarea apelurilor telefonice din partea clientilor;
  • Documentarea detaliată a produselor disponibile în magazinul online;
  • Colectarea și actualizarea informațiilor relevante despre produse;
  • Verificarea și corectarea datelor referitoare la produse;
  • Asigurarea că informațiile afișate pe site sunt precise și complete.
  • Oferirea de consultanta si suport de specialitate pentru toata gama de produse comercializata;

Suntem o echipa care credem in dezvoltare, amabilitate si sustinerea oamenilor cu care interactionam prin intermediul produselor noastre.
Echipa noastra sustine oamenii sa achizitioneze cu produse care le imbunatateste stilul de viata. Cu interes si dedicare, ajutam fiecare client sa achizitioneze produsele de care are nevoie, fara riscul de a acumula obiecte inutile in stilul lui de viata.
Vrei sa fii parte din poveste?
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024