Gratis

Operator PRINT & PERSONALIZARE

PrintingStore
2 poziții

Candidatul Ideal

Toate informatiile despre job sunt in descriere, daca vrei sa aplici afli de aici tot. - program, salariu, locatie de lucru, responsabilitati. Aplica doar daca esti interesat, noi te sunam.

- Cunoasterea programelor: Corel Draw, Microsoft Office - reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu, se invata :) ;

-Program de lucru in ture cu interval orar L-D 9:30-22:00 - 5zile lucratoare/saptamna si 2 zile libere saptamanal.
-Se respecta norma de lucru de 8ore/zi si 40ore/saptamana doar ca distributia orelor este diferita.

Punctul de lucru se afla intr-un centru comercial din Bucuresti (Bucuresti Mall Vitan), totusi trebuie sa fii disponibil si pentru deplasari in locatia noastra din Plaza Romania.
-Programul de lucru poate varia fata de varianta de mai sus in functie de sezonalitate
-Persoana dinamica, organizata, serioasa, zambareata si responsabila;
-Abilitati de lucru in echipa;
-Limba engleza - nivel mediu;
-Studii medii;
-Atentie la detalii si dorinta de a invata este punctata suplimentar.

Reprezinta un plus dar nu este obligatoriu:
-Cunoasterea modalitatii de utilizare a aparaturii specifice unui copy center (copiator, masini de indosariat, masini de laminat, ghilotina, email, PC), daca nu cunosti domeniul si vrei sa inveti este perfect;

Descrierea jobului

Oferta (bonusuri, beneficii):
-Pachet salarial fix plus Bonusuri de sarbatori (Craciun+Paste) si comision din vanzari trimestrial.
-Salariul de baza este de 2300lei NET + bonuri de masa in valoare de 700lei .
-Salariul de start poate varia in functie de experienta avuta .
-Perioada de acomodare si training

Daca esti selectat te invitam la o discutie deschisa si la o proba de lucru platita pentru a vedea daca este cu adevarat ceea ce iti doresti.

Cu o experienta de 15 ani in domeniu ne dorim sa avansam fiecare colaborator catre un alt nivel, indiferent ca este vorba de un proiect nou, o responsabilitate noua sau pur si simplu ne dorim sa deschidem orizonturi noi impreuna.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024