Operator print / imprimare produse personalizate /GiftDay.ro

MARCRIS CENTER SRL
7 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un nou coleg in echipa noastra de productie pasionat de imprimarea produselor personalizate pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal ar trebui să îndeplinească următoarele cerințe:
  • Cunostinte despre programul dе grafica ( Corel Draw )
  • Operare PC windows
  • Personalitate: organizat, calm, calculat, un bun coechipier.
  • Atenție la detalii pentru a asigura calitatea produselor finite.
  • Capacitate de organizare si prioritizare eficienta a unui volum mare de comenzi, cu respectarea termenelor limita.
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa.
  • Pasiunea pentru a oferi clientilor companiei servicii de calitate.
  • Dorinta de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa ?
  • Preluare comenzi online, monitorizarea dеsfаsurarii comenzilor.
  • Pregatirea fisierelor DTP pentru echipamentele de Print in programul Corel Draw
  • Activitati de productie produse personalizate (Imprimare/Gravura/PrintDTF/PrintUV/Cutter-Plotter/Sublimare)
  • Verificarea calitatii lucrarilor pe tot parcursul fluxului tehnologic de Print digital.
  • Pregatirea si finalizarea comenzilor (identificare produse, personalizare, ambalare, predare curier)
  • Comunicarea eficienta cu celelalte departamente in vederea realizarii comenzilor.
  • Verificarea starii echipamentelor şi efectuarea mentenantelor zilnice si saptamanale.

GiftDay este un Retailer international de Cadouri personalizate cu Operatiuni in Romania, Ungaria, Bulgaria si Cehia urmând ca în perioada imediat urmatoare să ne extindem în alte 3 țări.

Compania investește masiv in utilaje de ultimă generație pentru a oferi clienților produse de înaltă calitate.

Suntem o echipă în plină expansiune si ne-am bucura să te alături in echipa noastră de profesioniști.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024