Gratis

Operator prelucrare CNC - strung sau centru de frezare

Flexibil SRL

Candidatul Ideal

Operator CNC
Studii liceale tehnice;
Experienţa pe o poziţie similară;
Orientare catre atingerea rezultatelor;
Atitudine pozitiva fata de munca;

Descrierea jobului

Contract individual de munca pe durata nedeterminata
Pachet salarial atractiv;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive
Posibilitati de instruire
Mediu de lucru placut si profesionist
Posibilitatea de a-ti desfasura activitatea utilizand echipamente de ultima generatie,
Transport gratuit pe rute prestabilite
Nu se lucreaza in wekeend

Flexibil este producator de componente si sisteme in domeniul tehnologiei anti-vibratiei si izolarii zgomotului, care au ca solutie constructiva cauciucul vulcanizat pe metal. Colectivul firmei Flexibil este alcătuit din specialiști care lucrează în echipă și care își exercită activitatea în diverse domenii de activitate: - proiectarea produselor din cauciuc-metal - execuția matrițelor și componentelor metalice - zincarea componentelor metalice - pregătirea componentelor metalice pentru vulcanizare - dezvoltarea și execuția de amestecuri din cauciuc - vulcanizarea produselor din cauciuc-metal - testarea produselor din cauciuc-metal
Toți avem ca fundament calitatea și orientarea spre client.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024