Gratis

Operator PC

Eoutletmag S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- cunoștințe minime de operare pc
- studii liceale/profesionale finalizate
- seriozitate, atenție la detalii și implicare
- capacitate de lucru în echipă
- dorință de muncă și de învățare
- flexibilitate și responsabilitate
- experiența anterioară în domeniu reprezintă un avantaj dar nu este obligatorie

Descrierea jobului

Condiții de lucru:
Program ±8 ore pe zi de luni până vineri (7:30 - 16:00 cu pauza de masa 1h)
Se oferă:
- transport gratuit din oraș/decontare transport
- masă la prânz inclusa
- salariu atractiv + bonusuri
- discount la produsele achiziționate de pe site
- mediu de lucru plăcut și colectiv tânăr
- instruire la locul de muncă
Daca esti interesata si iti doresti sa te alaturi echipei OutletMAG, asteptam CV-ul actualizat.

OutletMAG.ro este un magazin online care oferă îmbrăcăminte tip outlet pentru femei, bărbați și copii, punând la dispoziție produse de la cele mai populare branduri la prețuri reduse.

Sortimentul include o gamă variată de încălțăminte, îmbrăcăminte și accesorii, oferind astfel oportunitatea clienților să achiziționeze articole de calitate la oferte speciale.

Organizam periodic concursuri și oferim premii, iar pentru comenzile de peste 99 lei, livrarea este gratuită.
Metodele de plată acceptate includ plata ramburs la livrare sau plata online cu cardul, oferind flexibilitate în alegerea modalității de plată.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024