Gratis

Operator PC

City Grill Group

Candidatul Ideal

  • Ai studii medii/superioare finalizate ?
  • Ai cunostinte de contabilitate primara si contabilitate de gestiune ?
  • Ai abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa ?
  • Ai foarte bune abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii ?
  • Ai cunostinte operare baze de date si MS Office ?
  • Ai minimum 2 ani experienta intr-un post similar ?
Te invitam sa aplici pentru a face parte din echipa noastre de colegi pentru locatia din Aeroportul International Henri Coanda (Otopeni) daca ai raspuns "DA" la intrebarile de mai sus !:

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului presupun:
  • Experienta in utilizarea softului de gestiune MC reprezinta un avantaj;
  • Experienta in utilizarea softului Charisma reprezinta un avantaj;
  • Prelucrarea de documente specifice: facturi, chitante, bonuri fiscale, extrase, dispozitii de plata, si alte documente ce tin de zona contabilitatii primare;
  • Intocmire NIR-uri pe baza avizelor de marfa si a altor documente primite;
  • Inregistrarea stocurilor de gestiune si realizarea inventarului impreuna cu managerul locatiei;
  • Introducerea retetelor in sistemul de gestiune;
  • Arhivarea si indosarierea documentelor contabile;
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor financiare; cerute de management.

City Grill Group este cel mai mare lanț de restaurante din România. Cu 18 locații deschise în București, restaurante și cafenele, asigurăm zi de zi o experiență de neuitat oaspeților care ne calcă pragurile, prin preparate delicioase și servicii de cea mai înaltă calitate. Dacă tot e sa muncesti, munceste alături de cei mai buni!

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024