Gratis

Operator PC / secretariat

Marex Mob SRL

Candidatul Ideal

Experienta de lucru in domeniu mobilierului constituie avantaj
Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel, Email
Abilitati de comunicare si relationare atat cu clientii externi cat si cu angajatii companiei
Capacitatea de a gestiona si soluționa probleme
Cunostinte de limba engleza (scris si vorbit)

Descrierea jobului

Preluarea si directionarea apelurilor telefonice ale clientilor , contactarea acestora pentru programarea livrarilor si a interventiilor, introducerea in sistemul informatic al societatii;

Preluarea si introducerea datelor in sistemul CRM, distribuirea emailurilor catre persoanele responsabile, comunicarea cu colegii din birou pentru distribuirea corecta a acestora;

Introduce date in sistemul informatic: emitere facturi, chitante,contracte clienti, introducerea facturilor de la furnizori, bonuri de consum lucrari, intoducerea incasarilor in sistemul informatic;

Introducerea necesarurilor de materiale in sistemul informatic, organizarea acestora si trimiterea comenzilor catre furnizori precum si mentinerea relatiei cu acestia;

Intocmirea actelor necesare pentru dosarul angajatului, medicina muncii, înregistrarea concediilor si a concediilor medicale, serviciile de protecție a muncii, vei colabora cu departamentul de contabilitate pentru înregistrarea corectă a facturilor, pregatirea documentelor ce trebuiesc transmise catre firmade contabilitate;

Activitati legate de sеcretаriat, front-office, comunicare si relatii cu publicul;

Asigurea protocolului pentru clientii si vizitatorii companiei;

Oferirea de suport si asistenta managementului companiei, in activitatile administrative curente.

NIVOS produce mobilier personalizat premium impreuna cu diseigneri si arhitecti de interior punand in valoare constintele acestora, folosind materiale de inalta calitate impreuna cu o echipa de oameni specialisti in productia de mobilier.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024