Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Operator PC - Facturare - administrare magazin online

VOPSESCU DISTRIBUTION S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam persoana dornica de munca, care sa aiba ca scop, dezvoltarea personala. Ne dorim sa fie sociabil(a), plin(a) de viata, atent(a) la detalii, focusat(a) pe idei si lucruri care sa imbunatateasca lucruri, incat clientii si partenerii nostri sa fie mai multumiti de serviciile noastre.
Vrem sa avem un coleg(a) serios, punctual, care sa vina cu drag la munca.

Descrierea jobului

Ne dorim ca persoana aleasa, in cadrum companiei noastre sa se ocupe de sistemul de facturare ( smartbill ) cat ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂si de gestionarea impreuna cu ceilalti colegi a magazinului online vopsescu.

Suntem o echipa tanara, dornica de dezvoltare, activam pe piata de peste 5 ani de zile, moment in care am dovedit si facem ca partenerii si clientii nostri sa aiba parte doar de experiente placute.
In domeniul nostru depasim mari retaileri precum Arabesque la producatori de top.
Ne dorim sa fim in top, din acest motiv cautam oameni capabili sa ne ajute sa ajungem in top.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.