Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 16 Iun 2018

Operator PC, emitere asigurari si publicare anunturi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana , familiarizata cu operarea PC-ului, Windows, pachet Office si browsing. Sa se familiarizeze rapid cu folosirea platformei de emitere a politelor de asigurare si cu platformele diferitelor site-uri de anunturi imobiliare ( Atlastock, publi24, imobiliare.ro, lajumate.ro ).

Sa tehnoredacteze documente si poze cu usurinta.

Cel mai important, sa fie punctual, extrem de atent la detalii, consecvent si orientat catre client.

Descrierea jobului

Emiterea de polite de asigurare prin intermediul platformei dedicate, incasarea primelor de asigurare si mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliul firmei.
Tehnoredactarea anunturilor imobiliare, procesarea pozelor si publicarea anunturilor pe site-uri de profil.
Se asigura training, nu include munca de teren.
Salariu fix, plus bonusuri in functie de volumul de asigurari emise si de noi lead-uri in asigurari si imobiliare.

Experienta noastra in segmentul imobiliar, de peste 12 ani de zile, alaturi de suportul partenerilor nostri ( notari, juristi, cadastristi, ingineri ) ne permite sa oferim servicii de calitate, fie ca este vorba de o vanzare, schimb, inchiriere sau administrare a unui imobil.

Agentie imobiliara specializata pe intermediere tranzactii si consultanta in achizitii imobiliare in sectorul 4, zona centrala si ultra-centrala a Bucurestiului.

Expirat
Operator PC, emitere asigurari si publicare anunturi  -  S.C. PASCU SERVICII SI CONSULTANTA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles