Gratis

Operator pariuri sportive & Slot Attendant

SC CLUB KING SRL
20 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi pentru punctele de lucru din: Campina, Potigrafu, Tancabesti, Balotesti, Chiajna, Voluntari, Bucuresti, Tunari! Pentru mai multe detalii 0734.000.143 .

CANDIDATUL IDEAL POTI FI CHIAR TU!

- Esti student sau absolvent de liceu cu diploma?
- Consideri ca esti echilibrat , responsabil si constiincios ?
- Ai abilitati de calcul matematic si cunostinte operare PC?
- Esti organizat, punctual, dornic de dezvoltare si totodata orientat catre rezultate?

Daca raspunsurile au fost DA, te asteptam in ECHIPA NOASTRA!

Descrierea jobului

*Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
*Acordarea de suport clientilor si explicarea regulilor de joc;
*Intampinarea si asistarea clientilor pe toata durata vizitei, intr-o maniera profesionala, amiabila si prompta;
*Informarea clientilor cu privire la campaniile promotionale si evenimente organizate in cadrul salii sau la nivel de companie;
*Supravegherea activitatii salii de joc si asigurarea unei atmosfere prietenoase si animate in cadrul acesteia;
*Efectuarea de operatiuni cu numerar (incasari si plati catre clienti/persoane autorizate din cadrul companiei cu respectarea procedurilor interne).

Confidentialitate:
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Numai candidatii selectiati vor fi invitati la un interviu.

Beneficii:
*Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
*Pachet salarial competitiv incepand cu 3542 brut, insotit de multe alte beneficii;
*Sarbatori legale platite;
*Tichete de masa;
*Sporuri de noapte si de weekend;
*Integrarea imediata intr-o echipa tanara, dimanica si plina de energie care va asigura in permanenta:
*Instruire "on the job";
*Traininguri de specialitate sustinute periodic in vederea dezvoltarii personale si profesionale;
*Suport calificat din partea Managerului direct;
*Promovarea pe pozitii de management pentru persoanele motivate si dornice sa invete;
*Program flexibil in ture, 15-16 zile pe luna;
Toate acestea intr-un mediu de lucru modern, confortabil si placut, in care dezvoltarea ta este egala cu dezvoltarea companiei!

SC CLUB KING SRL, detine o retea extinsa de puncte de lucru atat in capitala cat si in tara! Suntem o echipa tanara si dinamica de peste 300 de angajati, carora le oferim sanse reale de promovare si dezvoltare profesionala. In cei 17 ani de experienta pe piata romaneasca, am devenit mai puternici si mai stabili. Astfel ne-am asigurat un viitor in care ne vom extinde si ne vom mari echipa!

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024