Gratis

Operator / Operatoare sala de jocuri

WIN BOSS SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

* Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat
* Aspect placut
* Abilitati de calcul matematic
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, integritate, planificare si organizare
* Lucru in echipa
* Disponibilitate pentru lucrul in ture (inclusiv ture de noapte)
* Fara experienta

Descrierea jobului

- se ofera traning la locul de munca
- mediu de lucru placut
- salariu atractiv

Descrierea companiei

Companie internaționala operatoare jocuri de noroc.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024