Gratis

Operator/Operatoare sala de jocuri - Brasov

S.C. GAMES INTERNATIONAL SLOT MACHINE S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Daca te consideri:
-Energic si zambitor
-Aspect fizic placut
-Activ si atent la detalii
-Prietenos si comunicativ

Te asteptam in echipa Games.

Descrierea jobului

𝗖𝗲𝗿𝗶𝗻𝘁𝗲 𝗽𝗲 𝗰𝗮𝗿𝗲 𝘁𝗿𝗲𝗯𝘂𝗶𝗲 𝘀𝗮 𝗹𝗲 𝗶𝗻𝗱𝗲𝗽𝗹𝗶𝗻𝗲𝘀𝘁𝗶:
-Cunostinte operare PC
-Conduita ireprosabila fata de client
-Disponibilitate pentru program in ture
-Loialitate, corectitudine si seriozitate
-Bune abilitati de calcul
-Persoana echilibrata , responsabila

𝐁𝐞𝐧𝐞𝐟𝐢𝐜𝐢𝐢 𝐎𝐟𝐞𝐫𝐢𝐭𝐞 :
-Pachet salarial motivant ( salariu +tichete de masa ), bonusuri in functie de performanta
-Prime de vechime
-Oportunitati de promovare
-Integrare intr-o echipa tanara, dinamica
-Instruire de specialitate, training la locul de munca
-Program de lucru flexibil in ture de zi/noapte
-Contract de munca full-time pe perioada nedeterminata.

Games International este o companie cu renume in industria jocurilor de noroc fiind in permanenta dezvoltare.
Te asteptam sa faci parte dintr-o echipa tanara si plina de energie indreptata spre castig.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024