Gratis

Operator Mecanic

SC PROFLEX CL SRL

Candidatul Ideal

- absolvent de scoala profesionala sau liceu;
- cunostinte de baza specifice meseriei de lacatus mecanic;
- cunostinte de baza in hidraulica, pneumatica;
- seriozitate si disponibilitate de invatare;
- bune abilitati de comunicare,spirit de observatie,disciplina;
- flexibilitate in program.

Descrierea jobului

  • Constata, identifica piesele si repara echipamente mecanice, hidraulice, pneumatice ale clientilor firmei;
  • Reparatii de masini si echipamente mecanice, hidraulice, pneumatice;
Beneficii:
-Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Salariu fix
-Bonuri de masa
-Training și suport

PROFLEX face parte din grupul national de firme STERA / PROFLEX Romania, unul din leaderii in sisteme hidraulice din tara, mai multe informatii pot fi gasite pe pagina www.proflex.ro.
Suntem o firma specializata in comercializare si reparatii sisteme hidraulice, furtunuri si cuple industriale, pentru diverse aplicatii, si sisteme de ridicare.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024