Gratis

OPERATOR MASE PLASTICE

Diaplast Production S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati:
- seriozitate si responsabilitate in executarea sarcinilor
- capacitate de invatare si adaptare
- atentie la detalii si foarte bun spirit de observatie
- persoana organizata si capabila sa se concentreze la operatiunile specifice utilajelor/echipamentelor operate
- capacitati de comunicare si de lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati ale postului:
- asigura, executa, supravegheaza activitatile de preluare, pregatire, asamblare, lipire, ambalare, manipulare, depozitare a marfurilor conform instructiunilor sau procedurii de lucru
- executa operatiile de debitare/ asamblare/ prelucrare/ manipulare/ ambalare/ incarcare/ descarcare conform documentatiei, instructiunii de cantitate si calitate, a procesului, formei si timpului stabilit
- aseaza sau preia paletii/rolele/ de la locatiile din zona de depozitare/prelucrare conform alocarii in sistem si indicatiilor primite, utilizand transpaletele sau lizele electrice
- verifica cantitatea si calitatea marfurilor prelucrate, astfel incat cantitatea si calitatea sa corespunda intocmai cerintelor clientilor, mentionate in documentele specifice activitatii
- realizeaza indicatorii de performanta in productie (productivitate, calitate, procent rest tehnologic, etc)
- utilizeaza corect si realizeaza verificarea masinilor si utilajelor aflate in procesul de productie, conform parametrilor de ajustare stabiliti.
Condiții:

Salariu 3300 RON/ lună brut
Bonus lunar pentru productivitatea realizata
Bonus lunar de performanta individuala
Spor de fidelitate
Tichete de masa in valoare de 30lei/tichet
Ore suplimentare platite conform legii
Prima Paste/Craciun/1 iunie/8 Martie
Transport gratuit / decontat integral
Oferim masa calda la pranz pentru turele de zi din timpul saptamanii
Participarea la evenimentul organizat in cadrul companiei la sfarsit de an
cadouri de Craciun
Disponibilitate de lucru 12/24 siture zi-noapte
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024