Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Operator Magazin Online

WORLD AGACHI MENTOR S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Pasionat de domeniul dezvoltării personale
Să locuiască în Timișoara
Femeie sau bărbat cu vârsta cuprinsă între 23 ani – 60 ani
Studii medii/superioare finalizate
Bune cunoștințe de operare calculator
Cunoștințe de operare pachet Office
Abilități excelente de comunicare (vorbit și scris)
Persoană cu atitudine pozitivă, empatică și sociabilă
Abilități de copywriting și creativitate
Permis de conducere categoria B
Atitudine profesională orientată spre client
Atitudine proactivă
Abilitatea de a relaționa cu ușurintă
Abilitatea de a-și organiza propria muncă
Cunoașterea limbii engleze – nivel mediu
Disponibilitatea de a se deplasa în alte orașe atunci compania organizează un eveniment
Dorință de autoeducare continua și autocunoaștere
Disponibilitatea de a lucra sub un program flexibil
Fără obligații care ar putea afecta disponibilitatea la un program flexibil, evenimente și deplasări
Atenție la detalii.

Descrierea jobului

Denumire job: Operator Magazin Online
Activități specifice postului:
Consilierea și informarea clienților cu privire la serviciile și produsele oferite de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀companie pentru finalizarea comenzilor.
Preluarea solicitarilor de la clienți atât telefonic cât și online.
Procesarea rapidă și corectă a comenzilor online de pe platformă și pregătirea lor pentru expediere către client.
Pregătirea coletelor cu cărți pentru expediere și emiterea facturilor în baza comenzilor primite.
Respectarea condițiilor specifice de manipulare/depozitare a fiecarui produs
Suport tehnic oferit clienților cu privire la comandă, modalități de plată și livrare.
Actualizarea bazei de date și introducerea produselor/evenimentelor noi pe site.
Participarea periodică în țară și străinătate la evenimentele susținute în săli de conferințe și organizarea unui stand cu produsele din magazin
Coordonarea activităților de marketing online
Administrarea aplicației Secretul Numerelor (acces, verificări, comenzi)