Gratis

Operator Magazin Online

CAMP SHOP S.R.L.

Candidatul Ideal

- Seriozitate, rigurozitate si disciplina;
- Atitudine dinamica si proactiva;
- Atentie la detalii si responsabilitate;
- Abilitati dе lucru in echipa;
- Flexibilitate si conditie fizica buna;
- Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj.
- Cunostinte medii/avansate limba engleza
- Cunostinte operare PC, cunoasterea pachetului Microsoft Office nivel mediu/avansat
- Cunostinte platforme e-commerce, programe de facturare
Studii:
- Medii (diploma bacalaureat).

Descrierea jobului

- Procesare comenzi magazin online: picking, ambalare, facturare, AWB
- Comunicarea telefonica cu clientii
- Aranjarea produselor pe raft in depozit
- Participa la receptia produselor de la depozitele externe
- Cunoasterea nomenclatorului de produse comercializate / descriere, detalii tehnice
- Verificare stocuri/inventariere lunara- Intocmirea inchiderilor de zi
- Colaborarea cu departamentele interne pentru rezolvarea discrepantelor sau a problemelor legate de situatiile aparute

- Salariu motivant , decontare transport , tichete de masa , traininguri de specialitate platite de angajator.

Descrierea companiei

Bine ați venit la CampShop,

La CampShop.ro, ne mandrim cu angajamentul nostru de a oferi produse de calitate la preturi competitive. Stim cat de important este sa gasiti cele mai bune oferte pentru accesorii rulote, piese de schimb si articole de camping, iar noi va asiguram ca veți gasi exact aceste lucruri pe site-ul nostru.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024